Organizator:

Aktualności

22-05-24 Targi Modernlog 2024 – poznaj program wydarzeń!

Tegoroczne wydarzenie z udziałem liderów i ekspertów branży logistycznej to zapowiedź nadchodzących innowacji. Spotkania z kluczowymi przedstawicielami rynku, strefy tematyczne, panele dyskusyjne oraz pokazy pracy maszyn na żywo. Zobacz, co przygotowaliśmy dla naszych gości! 

Zobacz więcej

14-05-24 Ekspert w usługach fulfillmentu i magazynowania na targach MODERNLOG - firma DMS

DMS to ekspert w usługach fulfillmentu i magazynowania. Ma  25-letnie doświadczenie współpracując z klientami w kraju, Skandynawii, państwach bałtyckich i Europie Środkowej.

Zobacz więcej

14-05-24 Sparck Technologies zaprasza na targi MODERNLOG

Sparck Technologies jest globalnym dostawcą zautomatyzowanych rozwiązań opakowaniowych 3D.

Zobacz więcej

14-05-24 ACP Global Forwarding Sp. z o.o. - ekspert w dziedzinie transportu drogowego i usług celnych

ACP Global Forwarding Sp. z o.o. należy do Geopost. To firma spedycyjna posiadającą własną agencję celną, dzięki czemu świadczy dla swoich Klientów kompleksową obsługę w zakresie transportu drogowego i usług celnych. Doświadczenie zdobywane od ponad 30 lat oraz wysoko wykwalifikowany personel pozwala...

Zobacz więcej

14-05-24 Sealed Air zaprasza na targi MODERNLOG

Sealed Air (SEE) jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań do pakowania towarów i automatyzacji procesu pakowania. Dostarcza swoje rozwiązania dla firm logistycznych, transportowych i produkcyjnych, do handlu detalicznego i handlu elektronicznego.

Zobacz więcej