Organizator: Grupa MTP

Aktualności

02-12-19 Chronimy Twój biznes!

Grupa MTP, największy w Polsce organizator targów, konferencji i kongresów, intensyfikuje walkę z naruszaniem praw własności intelektualnej podczas organizowanych przez siebie wydarzeń. Wraz z jedną z największych polskich kancelarii prawnych – SMM Legal, wdrażają innowacyjny projekt zapewniający wystawcom...

Zobacz więcej

26-11-19 Ostatnie dni promocji dla wystawców!

Tylko do 29 listopada dla wystawców targów Modernlog oferujemy niższe ceny. Zamów powierzchnię i zagwarantuj sobie najlepsze miejsce dla swojej firmy!

Zobacz więcej

15-10-19 Dlaczego warto zostać wystawcą Modernlog?

Polska liczy się coraz bardziej na logistycznej mapie Europy. Automatyzacja produkcji wymusza optymalizację przepływu materiałów w wielu dziedzinach przemysłu. Dlatego rośnie zapotrzebowanie na produkt będący synergią branży logistycznej i przemysłowej. Takie unikalne partnerstwo zapewniają targi Modernlog...

Zobacz więcej

09-09-19 Biznes ze Strefą Wystawcy jest skuteczniejszy i bezpieczniejszy

Przejrzyste reguły gry w dzisiejszym biznesie to gwarancja globalnego sukcesu. Grupa MTP i firma InfoCredit, partner serwisu Strefa Wystawcy, od lat promują ideę transparentności. Siłą platformy są wiarygodne dane i analizy biznesowe on-line.

Zobacz więcej

23-08-19 Kompendium wiedzy czyli ITM i Modernlog w pigułce

Skondensowane informacje o przyszłorocznej edycji ITM Industry Europe, Modernlog, 3D Solutions, Subcontracting znalazły się w specjalnie przygotowanym folderze. Zachęcamy do lektury!

Zobacz więcej