Organizator:

Aktualności

16-07-21 Logistyka 4.0 na targach MODERNLOG - wywiad z Hanną Zdrojewską

Z Hanną Zdrojewską, Dyrektor Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG, Międzynarodowe Targi Poznańskie o bieżących trendach, którym będzie można się bliżej przyjrzeć w dniach 31.08-3.09.2021 w Poznaniu – rozmawiała redakcja "Top Logistyk".

Zobacz więcej

12-07-21 Droga do Smart Warehouse

Jak zbudować zespół projektowy przy wdrożeniu automatyki? Dlaczego automatyczne systemy składowania nie spełniają oczekiwań od pierwszego dnia uruchomienia? Kiedy opłaca się wykorzystanie robotów w magazynie? Jak wykorzystać Voice Picking? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci branżowi podczas Konferencji...

Zobacz więcej

06-07-21 Internetowa platforma spotkań bloku ITM - webinar

Blok TM Industry Europe, w tym targi Modernlog odbędą się w tym roku stacjonarnie i online. Ekspozycji potowarzyszy nie tylko ciekawy program, ale także nowa formuła łącząca tradycyjne targi z koncepcją wirtualnych spotkań. Więcej o innowacyjnym narzędziu będzie można dowiedzieć się już 13 lipca podczas...

Zobacz więcej

28-06-21 Zobacz listę wystawców targów Modernlog

Prezentujemy listę wystawców bloku targów ITM Industry Europe, w tym Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG. Codziennie dołączają do nas nowe firmy, a zestawienie jest aktualizowane raz w tygodniu.

Zobacz więcej

06-07-21 Zdobądź Złoty Medal podczas targów Modernlog

Jeszcze tylko do 23 lipca można zgłosić się w konkursie Złoty Medal Grupy MTP targów ITM INDUSTRY EUROPE. To wyjątkowa nagroda, która przez lata istnienia zbudowała siłę niejednej marki.

Zobacz więcej