Organizator:

Bądź smart – poznaj rozwiązania, które usprawnią intralogistykę w Twojej firmie

Podziel się

Już na początku czerwca Międzynarodowe Targi Poznańskie staną się centrum branży logistycznej. Od 4 do 7 czerwca br. będzie to miejsce biznesowych spotkań i wyjątkowych pokazów maszyn, wśród których polecamy odwiedziny stoiska firmy WObit. 

Stoisko 9 w pawilonie 8 na targach Modernlog to obowiązkowy punkt na mapie wszystkich poszukujących rozwiązań, które zoptymalizują procesy intralogistyczne. Na stoisku WObit będzie można zapoznać się ze współpracującymi robotami mobilnymi MOBOT®, które ciągną ładunki, unoszą je i transportują na sobie, a przede wszystkim ze sobą współpracują.

Zaprezentowane zostaną MOBOT®y z napędem omnikierunkowym oraz różnicowym, w tym MOBOT® FlatRunner MW Light oraz najnowszego MOBOT® TRANSPORTER T15 z systemem ładowania indukcyjnego firmy Wiferion. 

Ważną częścią strefy pokazowej będzie stanowisko z robotem MOBOT® TRANSPORTER U1, przygotowane z partnerem, firmą NS Flow, dostarczająca kompleksowe rozwiązania AR dla przedsiębiorstw przemysłowych. To innowacyjne rozwiązanie zdalnego wsparcia przez  ekspertów wystawcy, w którym wykorzystają wspomaganą rzeczywistość.

Odwiedzający stoisko będą mogli przetestować działanie tego systemu i wziąć udział w pokazach na żywo odbywających się co godzinę (pierwszy pokaz o 09:30, ostatni o 15:30, ostatniego dnia targów o 13:30), przez wszystkie dni targowe. 

Cała strefa pokazowa będzie wyznaczona bezpiecznymi barierami dostarczonymi przez  partnerów firmy - 4Safety i TROAX, a dostęp do niej zapewni bezpieczny zamek od Euchner.  

Serdecznie zapraszamy Państwa do spotkań z  specjalistami na stoisku WObit i do zobaczenia z bliska innowacji polskiego producenta robotów mobilnych MOBOT®. 

 

 

 

O firmie WObit 

WObit® to rodzinne przedsiębiorstwo ze 100% polskim kapitałem, które od ponad 33 lat konsekwentnie buduje markę dostawcy i producenta innowacyjnych rozwiązań dla rynku automatyki i robotyki.  

WObit jest dystrybutorem szerokiego spektrum komponentów z zakresu pomiarów, napędów, sterowania oraz mechaniki. Jest również producentem urządzeń, takich jak moduły liniowe MLA, dających wszechstronne możliwości zastosowań. Oferuje niemal wszystkie elementy niezbędne do projektowania i budowy kompletnych maszyn. Interdyscyplinarny zespół tworzą ludzie pełni zaangażowania, specjaliści o dużym doświadczeniu i wiedzy inżynierskiej.  

Misją WObit jest dostarczanie i tworzenie innowacyjnych technologii, które unowocześniają polski oraz światowy przemysł. WObit jest producentem autonomicznych robotów mobilnych MOBOT® optymalizujących intralogistykę, a także autorskich robotów przemysłowych m.in. robotów kartezjańskich, Tower i SCARA.