Organizator:

Bezzwrotne dotacje na udział w targach!

Podziel się

Klaster Logistyczno-Transportowy Północ-Południe zachęca do skorzystania z dofinansowania na udział w krajowych targach. Bezzwrotna dotacja może opiewać nawet do 500 tys. zł!

Klaster Logistyczno-Transportowy Północ-Południe realizuje projekt w ramach którego firmy mogą uzyskać dofinansowanie na promocję eksportu polskich firm.
Cel projekt
Celem Projektu jest profesjonalna internacjonalizacja polskich przedsiębiorstw zrzeszonych w ramach Klastra LTPP poprzez skuteczne wprowadzenie ich oferty produktowej i usługowej na kluczowe rynki zagraniczne. W ramach projektu można uzyskać dofinansowanie na następujące działania: udział w targach i misjach gospodarczych, organizację programów szkoleniowych, współpracę międzynarodową, udział w kongresach, konferencjach, doradztwie związanym ekspansją międzynarodową, jak również na promocję i marketing w ramach inicjatywy klastrowej.
Jak uzyskać dofinansowanie?

Projekt UWE jest realizowany w latach 2019 – 2021 przez Klaster Logistyczno Transportowy ‘Północ – Południe’ – organizację zrzeszającą przedsiębiorców, naukowców oraz samorządy lokalne, posiadającą status Kluczowego Klastra Krajowego.

Firmy zainteresowane wzięciem udziału w projekcie nie muszą przechodzić skomplikowanej procedury aplikacyjnej. Cały proces odbywa się bez zbędnych formalności, składania wniosków oraz czekania na wyniki konkursu. Wystarczy skontaktować się z biurem projektowym, przedstawić potrzeby przedsiębiorstwa
i podpisać umowę.

Poziomy dofinansowania.
  • Mikro i małe przedsiębiorstwo – 70% dofinansowania.
  • Średnie przedsiębiorstwo – 60% dofinansowania.
  • Duże przedsiębiorstwo – 40% dofinansowania

Budżet projektowy firmy ustalany jest indywidualnie, w zależności od przedstawionego kosztorysu Działań Eksportowych (misji, targów itp.) i może wynosić nawet 500 000 PLN.

Dlaczego warto przystąpić do projektu?
  • Szeroki wachlarz wsparcia.
  • Wysoki poziom dofinansowania.
  • Czas! Możliwa natychmiastowa realizacja projektu.
  • Brak konieczności aplikowania w konkursie.
  • Uproszczone zasady rozliczania projektu (brak konieczności angażowania dodatkowych pracowników).
  • Brak ograniczeń terytorialnych (przedsiębiorstwo musi prowadzić działalność na terytorium RP).
  • Doświadczony zespół projektowy.
Kontakt

Jesteś zainteresowany udziałem w projekcie? Napisz do nas: projekty@klasterlogtrans.pl lub skontaktuj się bezpośrednio z Koordynatorem Klastra:
Marek Świeczkowski tel. 510 116 739.

Uwaga! Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona