Organizator:

Centrum nowoczesnej logistyki – MODERNLOG 2023

Podziel się

Przed nami najważniejsze spotkanie sektora logistycznego w Polsce – Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG. Już 30.05-2.06 w Poznaniu spotkają się liderzy branży z Polski i zagranicy – integratorzy systemów, producenci i dystrybutorzy rozwiązań z zakresu logistyki 4.0 oraz magazynów przyszłości. W programie: premiery produktowe, konferencja Smart Warehouse, pokazy maszyn na żywo w strefie In4Log.

Już niedługo teren Międzynarodowych Targów Poznańskich ponownie stanie się centrum nowoczesnej logistyki. Wystawcy z Polski i zagranicy przedstawią najnowsze rozwiązania z zakresu m.in. automatyki, cyfryzacji danych, zarządzania centrum dystrybucyjnym, optymalizacji procesów logistycznych i nowoczesnego wyposażenia magazynu. Targi co roku przyciągają menedżerów łańcuchów dostaw, kierowników magazynów czy szefów logistyki, którzy poszukują nie tylko inspiracji, ale także konkretnych rozwiązań technologicznych.

– MODERNLOG to nie tylko okazja do spotkania się branży i zaprezentowania nowości produktowych. To także miejsce, w którym wspólnie z wystawcami i ekspertami mierzymy się z wyzwaniami rynku i szukamy rzeczywistych rozwiązań. Dlatego w ramach targów po raz kolejny organizujemy konferencję Smart Warehouse oraz pokazy maszyn na żywo – mówi Hanna Zdrojewska, Dyrektor Targów MODERNLOG.

Nieodłączną częścią targów jest dwudniowa konferencja Smart Warehouse (31.05-1.06) skupiona na automatyzacji, robotyzacji i cyfryzacji pracy w magazynie. W tym roku dyskusje ekspertów będą toczyć się w ramach 4 paneli tematycznych – #IoT digitalizacja, #automatyzacja procesów magazynowych, #AGV roboty oraz #Fulfilment – logistyka dla e-commerce. Swoją wiedzą i doświadczeniem, a także najnowszymi trendami w logistyce 4.0 podzielą się praktycy ze znanych marek i instytucji. Opowiedzą zarówno o początkach swojej drogi z automatyzacją, jak i dadzą wskazówki pozwalające zoptymalizować pracę istniejących już systemów. 

Podczas targów odbędą się także pokazy maszyn na żywo w strefie In4Log. Przez 4 dni będzie można przyjrzeć się z bliska pracującym urządzeniom, zapoznać się z odtwarzanymi na miejscu procesami magazynowymi i dowiedzieć się, w jaki sposób je zoptymalizować. Pokazy organizowane są we współpracy z Wydawnictwem Medialog i szerokim gronem partnerów technologicznych.

 

 MODERNLOG to spotkania, innowacje, trendy – nie zabraknie więc okazji do networkingu czy prezentacji nowości produktowych. Osoby zainteresowane inwestycją w nowe technologie znajdą również punkty konsultacyjne znanych marek.

Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG potrwają od 30 maja do 2 czerwca 2023 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym samym czasie odbędą się także: Targi ITM Industry Europe, Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting oraz Salon: Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle.

KUP BILET ONLINE