Organizator:

Członkini Rady Programowej Smart Warehouse na prestiżowym stanowisku

Podziel się

Monika Duda, Członkini Rady Programowej Konferencji Smart Warehouse, dołączyła do zespołu DHL Supply Chain w roli Dyrektor Zarządzającej.

W skład Rady Programowej Konferencji Smart Warehouse, odbywającej się przy targach Modernlog już 4-5 listopada, wchodzą znani i cenieni eksperci branżowi. Wśród nich znajduje się Monika Duda, o której awansie głośno jest od kilku dni w świecie logistycznym. 

Monika Duda będzie odpowiedzialna za dynamiczny rozwój i wzmocnienie pozycji DHL Supply Chain, a także za zarządzanie międzynarodowym i krajowym portfolio klientów w firmie, która w Polsce zatrudnia ponad 4 tys. pracowników. Monika Duda na stanowisku zastąpi Piotra Okurowskiego, który zostaje w firmie i w roli dyrektora zarządzającego będzie odpowiadał za rozwój biznesu DHL Supply Chain na Słowacji.

Monika Duda posiada ponad 13-letnie doświadczenie w pracy dla międzynarodowych korporacji, specjalizuje się w strategicznym zarządzaniu łańcuchami dostaw, zarządzaniu działami operacyjnymi i w strategicznym rozwoju biznesu.

W dotychczasowej karierze Monika Duda była zaangażowana w projekty logistyczne realizowane dla renomowanych graczy z sektorów retail i e-commerce, w tym między innymi dla: IKEA, Carrefour, Auchan, Hutchinson i P&G. W przeszłości zajmowała stanowisko Associate Director w departamencie powierzchni logistycznych, magazynowych i przemysłowych w Cushman&Wakefield, międzynarodowej firmie doradczej działającej na rynku nieruchomości komercyjnych. Odpowiadała za rozwój linii biznesowej, za zarządzanie relacjami z kluczowymi klientami i partnerami biznesowymi, a także za koordynację działań i prac zespołu zajmującego się doradztwem w zakresie powierzchni logistycznych. Przed objęciem stanowiska dyrektora zarządzającego DHL Supply Chain, Monika Duda – od września 2016 roku – była partnerem w M4 Real Estate, firmie specjalizującej się w kompleksowym doradztwie logistycznym, inwestycyjnym i deweloperskim, w wynajmie powierzchni magazynowych i logistycznych, a także w realizacji projektów BTS i BTO.

 Bardzo się cieszę, że będę mogła być częścią zespołu DHL Supply Chain, światowego lidera w logistyce 3PL. To dla mnie bardzo duże wyróżnienie, szczególnie, że po raz pierwszy mówimy o zajęciu przez kobietę tak wysokiego stanowiska kierowniczego w strukturach DHL Supply Chain. To szansa na większą różnorodność, którą zamierzam wykorzystać aktywnie zarządzając firmą i realizując ambitną strategię rozwoju – mówi Monika Duda, dyrektor zarządzająca DHL Supply Chain.

II edycja Konferencji Smart Warehouse odbędzie się 4-5 listopada br. Monika Duda jako Członkini Rady Programowej współtworzy, wraz z pozostałymi ekspertami oraz zespołem targów Modernlog, koncepcję i program tego wydarzenia.