Organizator:

Dziękujemy i zapraszamy za rok!

Podziel się

Poznań na cztery dni stał się stolicą nowoczesnej logistyki za sprawą Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG – najważniejszego wydarzenia branżowego w kraju. Dziękujemy za Waszą obecność i zapraszamy za rok!

Tegoroczna ekspozycja była bardzo zróżnicowana, a wystawcy zaprezentowali zarówno innowacyjne rozwiązania automatyzacji magazynów czy technologie transportu wewnętrznego, jak i usługi logistyczne, software, a także systemy pakowania i identyfikacji. W samym centrum pawilonu codziennie odbywały się pokazy logistyczne w strefie In4Log, które jak co roku przyciągnęły uwagę gości targowych. Wydawnictwo Medialog wspólnie z partnerami – AIUT, Mosca, Fronius, Craemer, AnterSystem, Continental, RedSteel, PolPlan, LGS Maximal, Agroma Polsad, LineLaser – przygotowały dynamiczne prezentacje najnowocześniejszy rozwiązań intralogistycznych.

MODERNLOG był również miejscem debaty oraz wymiany doświadczeń i wiedzy – w ramach targów odbyły się aż 3 konferencje branżowe. O rozwoju polskiej i światowej logistyki w związku ze zmianami technologicznymi i społeczno-gospodarczymi dyskutowali prelegenci spotkania „Kierunek na strefę nowoczesnej logistyki” organizowanego przez K-SSSE i PSI Wielkopolska. Natomiast Polskie Stowarzyszenie Techniki Magazynowej, podczas Konferencji Regałowej, zajęło się zagadnieniami dotyczącymi systemów składowania.

Smart Warehouse to konferencja dobrze już znana w branży logistycznej, która w tym roku odbyła się po raz czwarty, a wzięło w niej udział ponad 600 uczestników. Ze sceny można było usłyszeć 29 prelegentów z 26 znanych marek podczas 5 paneli dyskusyjnych: #Human vs robotics, jak zakolegować się z robotem w magazynie, #Mechanizacja i automatyzacja procesów magazynowych, #AGV roboty, #Fulfillment – logistyka dla e-commerce, #IoT digitalizacja. W ramach konferencji odbyło się również 5 wystąpień w cyklu Scena Partnerów oraz strefa networkingu zorganizowana z 9 firmami partnerskimi.

Dziękujemy za obecność i zapraszamy na przyszłą edycję!