Organizator:

Internet rzeczy i inteligentne magazyny – za nami kolejny dzień targów MODERNLOG 2024

Podziel się

Czwartek na Targach Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG stał pod znakiem konferencji Smart Warehouse. Miniony dzień był również kolejną okazję do obejrzenia pokazów pracy maszyn na żywo, a także biznesowego networkingu.

W ramach drugiej części tegorocznej konferencji Smart Warehouse odbyły się 2 panele z udziałem  ekspertów znanych i popularnych marek. Wśród prelegentów dyskusji prowadzonej  przez Artura Olejniczaka (Wyższa Szkoła Logistyki) wystąpili Mateusz Chudy (Philips), Zbigniew Łaskarzewski (AIUT), Grzegorz Prorok (Consafe Logistics Group), Sebastian Grabowski (Orange Business) oraz Katarzyna Rybicka-Dećko (Coca-Cola HBC).  Rozmowa na temat Digitalizacja i IoT – wsparcie w procesach magazynowania była próbą odpowiedzenia na pytanie, czy materializacja koncepcji Fizycznego Internetu jest możliwa? Z kolei na panelu  Piotra Sędziaka (Orbico Poland) gościli Sławomir Budzaj (PSI Polska Sp. z o.o.), Marcin Łapiński (ILS Sp. z o.o.), Daniel Kusak (Ferag Polska sp. z o.o.) Marcin Albetzki (Körber). Podczas wystąpienia nasi prelegenci rozmawiali na temat kluczowych obszarów, a także wyzwań i przyszłości automatyzacji magazynowej.

W ramach strefy wystawienniczej ponownie zwiedzający zebrali się, aby obejrzeć imponujące pokazy maszyn na żywo w strefie In4Log, zorganizowanej we współpracy z partnerem – wydawnictwem Medialog. Nadchodzący, ostatni dzień targów to finałowa okazja do obejrzenia w akcji rozwiązań logistycznych oferowanych przez firmy: MOSCA, FRONIUS, POL-PLAN, LUCA, ANTER SYSTEM, AIUT, DALMEC, AGROMA POLSAD, WINTERWARM POLSKA i RedSteel.

 

 

 

MODERNLOG 2024 - dzień III