Organizator:

ITM_talks już wkrótce!

Podziel się

Rusza cykl branżowych spotkań online pod nazwą ITM_talks, organizowany przez zespół targów ITM Industry Europe i Modernlog. Pierwsze wydarzenie z tej serii planowane jest na 18 czerwca, a dotyczyć będzie cyberbezpieczeństwa jako koniecznego warunku rozwoju przemysłu 4.0. Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele zarządu firmy Microsoft, Fundacji Platformy Przemysłu Przyszłości oraz Sieci Badawczej Łukasiewicz Instytutu Logistyki i Magazynowania. Głównym Partnerem została Politechnika Poznańska.

Choć targi ITM Industry Europe oraz Modernlog odbędą się dopiero za kilka miesięcy, tj.  3-6 listopada, to już dzisiaj można poczuć ich klimat, dołączając do dyskusji online organizowanych w ramach ITM_talks. Rozmowy, prowadzone z nowoczesnego studia Grupy MTP, będą transmitowane na żywo poprzez specjalnie dostosowaną do tego platformę. Tematem pierwszego spotkania jest cyberbezpieczeństwo, a dokładnie:

Cyberbezpieczeństwo warunkiem rozwoju przemysłu 4.0 Jak cloud computing i nowe technologie mogą pomóc odbić się firmom po kryzysie?  

Wezmą w nim udział liderzy sektora przemysłowego, biznesu oraz nauki. Swoimi opiniami i przewidywaniami na przyszłość podzielą się :

  • Michał Jaworski, Dyrektor Strategii Technologicznej oraz Członek Zarządu Microsoft,
  • Katarzyna Nosalska, Członek Zarządu Fundacji Platforma Przemysłu Przyszłości,
  • Dr hab. Arkadiusz Kawa, dyrektor Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Logistyki i Magazynowania.

Spotkanie będzie moderował dr inż. Krzysztof Walas z Instytutu Robotyki i Inteligencji Maszynowej Politechniki Poznańskiej.   

Na pierwsze wydarzenie z cyklu ITM_talks, które odbędzie się 18 czerwca o godz. 11 można rejestrować się bezpłatnie za pomocą linku: >>KLIK<<

- W czasach, gdy wszystkim brakuje spotkań na żywo i rzeczowych rozmów face to face, postanowiliśmy zaproponować naszym gościom targowym oraz wystawcom możliwość wzięcia udziału w dyskusji online z ekspertami branżowymi – opowiada Anna Lemańska-Kramer, dyrektor targów ITM Industry Europe. – Podczas ITM_talks porozmawiamy z liderami przemysłu, biznesu i nauki na najgorętsze w branży tematy, które nie schodzą z pierwszych stron gazet od tygodni. Jednym z nich jest cyberbezpieczeństwo, będące dla wielu firm nie lada wyzwaniem. Zapraszamy serdecznie już 18 czerwca o godz. 11:00.

W programie cyklu ITM_talks:

  • What’s next? Przemysł po pandemii oczami międzynarodowego eksperta.
  • Rozwiązania szyte na miarę. Automatyzacja logistyki dla e-commerce.
  • Fabryka przyszłości – jak rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki pozwalają budować firmom konkurencyjność na rynku.

PARTNER GŁÓWNY

POLITECHNIKA POZNAŃSKA

PARTNERZY MERYTORYCZNI

MICROSOFT | FUNDACJA PLATFORMA PRZEMYSŁU PRZYSZŁOŚCI | SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ INSTYTUT LOGISTYKI I MAGAZYNOWANIA

PARTNERZY MEDIALNI

LOGISTICS MANAGER | PRODUCTION MANAGER

ORGANIZATORZY

GRUPA MTP | ITM INDUSTRY EUROPE| MODERNLOG