Organizator:

Krzysztof Maśny otworzy drugi dzień Smart Warehouse

Podziel się

„Automatyka. O co idzie gra i jak w nią grać?” to tytuł wystąpienia otwierającego drugi dzień konferencji Smart Warehouse, które przeprowadzi Krzysztof Maśny.

Krzysztof Maśny jest bsolwentem   Politechniki   Warszawskiej   i   Executive   MBA   w   Szkole   Głównej Handlowej/University of Minnessota. Posiada ponad 25 lat doświadczenia w logistyce i zarządzaniu łańcuchem dostaw na różnorodnych stanowiskach i firmach (m.in.IBM, METRO Group, Castorama, Rossmann, Allegro) oraz ponad 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu firmą jako Dyrektor Zarządzający w tym także na stanowiskach regionalnych w Europie.

Wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu różnorodnych projektów optymalizujących koszty i efektywność łańcuchów dostaw i logistyki. Dogłębna znajomość logistyki i łańcucha dostaw sieci handlowych w różnorodnym asortymencie od artykułów przemysłowych, żywności w kontrolowanej temperaturze, mrożonek, ryb, owoców i warzyw, zarówno w obszarze logistyki krajowej   jak   i   importu.   Praktyczna   wiedza   we   wprowadzaniu   różnych   rozwiązań magazynowych i transportowych oraz wspierających je systemów informatycznych w tym systemów   SAP.   Laureat   Nagrody   Menedżera   Logistyki   roku   2009   przyznawanej   przez środowisko logistyczne PSML w uznaniu za dokonania w karierze zawodowej. W 2012 rok Castorama Polska otrzymała wyróżnienie specjalne w badaniu rynkowym Supply Chain Designer.   W   wolnych   chwilach   wykładowca   dla   studentów   różnych   uczelni   (np.SGH, Uniwersytet Łódzki). Założyciel a teraz Członek Rady Programowej stowarzyszenia PSML (Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów).

Krzysztof Maśny otworzy drugi dzień konferencji Smart Warehouse wystąpieniem pt. „Automatyka. O co idzie gra i jak w nią grać?” .