Organizator:

Logistyka e-commerce na otwarcie konferencji Smart Warehouse

Podziel się

Z przyjemnością informujemy, że tegoroczną konferencję Smart Warehouse otworzy panel pt. logistyka e-commerce, w którym po raz pierwszy na jednej scenie, we wspólnej dyskusji wystąpią: Arkadiusz Kawa, Mirek Gral i Damian Kołata.

 Wiemy, że dziś przez Internet można kupić już praktycznie wszystko, od jednej bułki, przez parę butów, aż po zestaw mebli ogrodowych. Kupujemy coraz częściej, coraz więcej, coraz bardziej zróżnicowane produkty i mamy coraz wyższe wymagania, co do warunków realizacji zamówień. Logistyka nierzadko determinuje decyzje zakupowe klientów internetowych. Musi być elastycznie, szybko, tanio i ekologicznie. Czy operatorzy logistyczni są w stanie spełnić wszystkie te wymagania? Jakie rozwiązania dominują w obszarze magazynowania i ostatniej mili w e-commerce? Jakich usług dodatkowych oczekuje klient, czy zawsze musi być „na już” i jak bardzo „zielonym” trzeba być by przekonać do siebie coraz bardziej wymagającego klienta?

O tym porozmawiamy już 1-2 czerwca podczas konferencji #SmartWarehouse w Poznaniu! Zapraszamy na panel inicjujący konferencję, poświęcony logistyce e-commerce. Po raz pierwszy na jednej scenie, we wspólnej dyskusji znakomici eksperci: Arkadiusz Kawa, Mirek Gral i Damian Kołata. W roli moderatorki niezawodna Marta Cudziło z Łukasiewicz - Poznański Instytut Technologiczny. 

Więcej o konferencji tutaj.