Organizator:

Modernlog partnerem merytorycznym Modern Warehouse

Podziel się

Już za kilka dni, tj 17-18 listopada br., odbędzie się XII edycja Ogólnopolskiego Kongresu Magazynowania i Logistyki, Modern Warehouse. Targi Modernlog dołączyły w tym roku do grona partnerów merytorycznych tego wydarzenia.

Przed nami wielkie święto logistyki, skierowane do dyrektorów i menedżerów centrów dystrybucyjnych, zaopatrzeniowców, członków zarządu i kierowników ds. logistyki – XII edycja Ogólnopolskiego Kongresu Magazynowania i Logistyki, Modern Warehouse.

Organizator, Forum Media, zadbał jak zawsze o wysoki poziom merytoryczny spotkania, zapewniając bogaty program i znakomitych prelegentów. Podczas dwudniowej konferencji (17-18.11) będzie można posłuchać m.in.  dyskusji  i wystąpień na temat wpływu branży e-commerce na logistykę dostaw, ekologicznych rozwiązań dla magazynów czy robotyzacji CL-u. 

Na szczególną uwagę zasługuje moderowana dyskusja pt. „Automatyczne systemy składowania – jak długo trzeba dziś czekać na realizację projektu i dlaczego?”, którą poprowadzi Łukasz Musialski, starszy doradca logistyczny Chaingers. Wezmą w niej udział paneliści znani także z targów Modernlog i konferencji Smart Warehouse:

  • Anna Wiśniewska, managing director Poland Element Logic
  • Tomasz Boruta, sales and project manager Eastern Europe GEBHARDT
  • Dariusz Maj, dyrektor Centrum Dystrybucyjnego Marketing Investment Group

 Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu. Rejestracja: https://modern-warehouse.pl/#