Organizator:

Modernlog pod patronatem TLP

Podziel się

Z radością informujemy, że organizacja „Transport i Logistyka Polska” objęła patronatem targi Modernlog.

Patronat branżowy TLP to dla nas ogromne wyróżnienie, podnoszące rangę targów Modernlog. Cieszymy się ogromnie z okazanego wsparcia przez tak ważną w Polsce organizację branżową.

TRANSPORT I LOGISTYKA POLSKA (TLP)

Transport i Logistyka Polska to organizacja pracodawców, utworzona 1 sierpnia 2014 r w Uniejowie. Wśród założycieli było 14 firm transportowo-logistycznych będących poważnymi pracodawcami z punktu widzenia rynku pracy. Każda z nich zatrudnia po kilkuset pracowników i jest liczącym się graczem na rynku TSL. Aktualnie TLP to ponad 60 członków – elitarnych firm z branży TSL. TLP jest członkiem Konfederacji Lewiatan oraz The Global Compact.

Głównymi celami działania „Transport i Logistyka Polska” (TLP) są:

  • ochrona, promowanie i reprezentowanie wspólnych etycznych, ekonomicznych i prawnych interesów swoich członków, związanych z działalnością polegającą na wykonywaniu przewozów drogowych oraz działalności w zakresie spedycji i logistyki.
  • tworzenie wśród polskiej i zagranicznej opinii publicznej pozytywnego wizerunku polskiego transportu drogowego oraz wpływanie na właściwe zrozumienie celów TLP zarówno przez szeroko pojętą opinię publiczną jak i organy państwa i administracji.

Więcej o TLP: https://tlp.org.pl/