Organizator:

Modernlog poleca: konferencja JARTOM magazyny, hale produkcyjne, logistyka

Podziel się

Konferencja, szczególnie skierowana jest do przedstawicieli firm planujących zmianę taką jak najem, zakup czy też budowę magazynu lub hali produkcyjnej. W imieniu firmy Jartom zapraszamy także firmy posiadające ciekawe rozwiązania dla rynku magazynowego do wystąpienia w roli wystawców, prelegentów, sponsorów.

Organizatorzy zapowiadają, że na konferencji będzie można dowiedzieć się,  jak należy przygotować hale w związku z kryzysem energetycznym i niestabilną sytuacją na rynku logistycznym. W programie wydarzenia przewidziane jest forum deweloperów magazynowych, prognozy cen i kosztów na rynku magazynowym, finansowanie inwestycji, kryzys energetyczny – skutki i rozwiązania, przedstawienie innowacyjnych rozwiązań na rynku.

Udział w konferencji wezmą użytkownicy hal, inwestorzy, osoby oferujące i szukające usług z zakresu logistyki, właściciele i deweloperzy magazynowi, firmy stawiające hale, specjaliści od proptech, energetyki, rozwiązań ekologicznych w halach, logistycy, poszukujący nowych powierzchni magazynowych, dyrektorzy centrów logistycznych.

Szczegółowy program znajdują się na stronie https://konferencja.jartom.pl/program.