Organizator:

Najnowsze roboty mobilne AIUT na żywo podczas In4Log na targach Modernlog

Podziel się

Dynamiczne pokazy mobilnych robotów transportowych AIUT to jeden z elementów strefy In4Log, zorganizowanej w ramach Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG 2022. Zapraszamy do oglądania maszyn w akcji codziennie od godz. 10 do 15:00 w ramach ekspozycji.

Już 31 maja w Poznaniu rozpoczęły się Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG 2022. To jedno z najważniejszych wydarzeń w branży logistycznej jest też okazją do prezentacji najnowszych rozwiązań automatyki magazynowej i transportu wewnętrznego.

Dynamiczne pokazy trzech robotów mobilnych AMR / AGV Formica, prezentacje systemów intralogistycznych, automatyczne rozwiązania magazynowe, cyfrowy bliźniak i system lokalizacji wewnątrzbudynkowej, to najnowsze rozwiązania AIUT, które prezentowane będą przez 4 dni w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich w ramach Modernlog oraz ITM Industry Europe  – mówi Ewa Kubisiewicz-Boba, dyrektor marketingu w firmie AIUT, która jest największym polskim integratorem systemów automatyki przemysłowej.

Zajrzyj do strefy In4Log: Pokazy robotów na żywo

Nieodzowną częścią targów Modernlog są pokazy maszyn w strefie In4Log (pawilon 6), podczas których będzie można z bliska przyjrzeć się pracującym urządzeniom i przekonać się o skuteczności rozwiązań automatyzujących procesy logistyczne w magazynach i na produkcji. Nie zabraknie wpisujących się w ideę Przemysłu 4.0 robotów AGV / AMR, cobotów i automatycznych rozwiązań magazynowych. Będąca partnerem technologicznym wydarzenia firma AIUT, zaprezentuje nowoczesny kompleksowy system intralogistyczny wraz z różnymi modelami robotów mobilnych Formica, które umożliwiają pełną automatyzację transportu wewnętrznego i precyzyjne dostawy towarów, m.in. bezpośrednio na podajnik rolkowy. Nowością będzie prezentacja możliwości robota Formica zintegrowanego z cobotem.

Kompleksowo odpowiadamy na potrzebę zautomatyzowanej obsługi zleceń w magazynach i fabrykach. Budujemy magazyny automatyczne i dostarczamy zaprojektowane przez nas zrobotyzowane systemy transportu wewnętrznego. Cieszymy się, że podczas Modernlog możemy zaprezentować, jak nasze rozwiązania spełniają wymagania firm z sektora przemysłu, ale również e-commerce. Odwiedzający targi przez 4 dni będą mogli oglądać podczas pracy trzy roboty AGV / AMR Formica, w tym robota do transportu dużych ładunków spaletyzowanych o masie do 1500 kg z funkcją samodzielnego załadunku, a także roboty mobilne AIUT do przewozu towarów na wózkach pasywnych lub bezpośrednio na pokładzie. Opowiemy też o możliwościach kastomizacji naszych rozwiązań – informuje Krzysztof Stachowicz, Kierownik Sekcji Automatycznych Systemów Magazynowych w AIUT.

Prezentacje rozwiązań AIUT będą odbywać się również na stoisku 24 w pawilonie 6 (Modernlog) oraz na stoisku 24 w pawilonie 3 (ITM Industry Europe 2022) od 31.05 do 03.06.2022 r.

Źródło: AIUT