Organizator:

Nowoczesne rozwiązania intralogistyczne i magazynowe już 20 października podczas Konferencji Technicznej w Legnicy

Podziel się

Podczas Konferencji Technicznej „Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe” praktycy i eksperci z kilku różnych branż podzielą się wiedzą i doświadczeniem z zakresu doskonalenia procesów we własnych firmach. Opowiedzą także o błędach i trudnościach podczas dostosowywania procesów logistycznych do potrzeb zakładu.

To spotkanie, które pomoże w dotrzymaniu kroku konsumentom w zakresie szybkich, sprawnych i transparentnych dostaw. Oprócz części prelekcyjnej, integralną częścią jednodniowej konferencji są warsztaty oraz stoiska wystawiennicze, a także konsultacje eksperckie. Umożliwia to przegląd aktualnych trendów technologicznych oraz nawiązanie obiecujących kontaktów. Spotkania organizowane przez Axon Media cieszą się ogromną popularnością już od 6 lat!

Więcej informacji oraz rejestracja online na dedykowanej stronie:

www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/intralogistyka-magazynowanie-2021-legnica

Udział jest bezpłatny dla zarejestrowanych online uczestników. Dodatkowo w ramach wydarzenia przewidziany jest odbiór Imiennych Certyfikatów Uczestnictwa.

Organizator mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo, podczas wydarzenia wdrożył wszystkie zalecane normy sanitarne i higieniczne, dzięki czemu udział jest maksymalnie bezpieczny dla uczestników.

Patroni Honorowi wydarzenia: Krajowa Izba Gospodarcza, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Urząd Miasta Legnica, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Urząd Dozoru Technicznego, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji, Polska Izba Opakowań.