Organizator:

Nowości firmy ASPEKT

Podziel się

Przedstawiamy nowości firmy ASPEKT, które będzie można zobaczyć na targach Modernlog.

Firma Aspekt projektuje i wdraża kompletne, niezawodne systemy logistyczne, produkcyjne i handlowe, dzięki którym klienci zwiększają przewagę rynkową. Oferta firmy obejmuje produkty własne i wiodących marek na rynku, zapewniając rozwiązania o najwyższym standardzie – takie, które odpowiadają bieżącym potrzebom klienta i przewidują przyszłe.

Firmę Aspekt będzie można odwiedzić na targach Modernlog - pawilon 6, stoisko 43

Terminalomat

Elastycznie dopasowujący się do potrzeb użytkownika zautomatyzowany system do wydawania urządzeń pozwala na pełną kontrolę nad ich ilością i stanem w czasie rzeczywistym, redukcję kosztów ich eksploatacji i zwiększenie efektywności.

Automatyczne bramki skanujące Rewista Gate Control

Automatyczne bramki skanujące Rewista Gate Control pozwalają na automatyczną rejestrację przepływu towarów, opakowań, kontenerów, palet, jak i osób bez potrzeby ręcznego skanowania czy liczenia. Automatyzacja odczytów minimalizuje błędy i pozwala na oszczędność czasu i pieniędzy. Bramki są w pełni mobilne, wymagają jedynie źródła zasilania

Skaner ubieralny ProGlove - LEO

LEO to nowy skaner ubieralny marki ProGlove, zapewniający większą wydajność, wyższą jakość procesów i lepszą ergonomię w środowisku handlu detalicznego i magazynu. Pozwala zaoszczędzić nawet 4 sekundy na każdym skanowaniu. Świetnie nadaje się do kompletacji, inwentaryzacji, pakowania, przygotowania dostaw. Dzięki przystępnej cenie skanery do noszenia są teraz dostępne dla każdego, kto chce zaoszczędzić czas dzięki technologii bez użycia rąk.

Zebra WS50

WS50 to najmniejszy na świecie komputer mobilny klasy korporacyjnej do noszenia od Zebra Technologies. Można go nosić na nadgarstku, na dwóch palcach lub na grzbiecie dłoni. Znajdzie zastosowanie wszędzie — od zakładów produkcyjnych i magazynów, aż po sklepy detaliczne itp. Posiada wszystkie kluczowe funkcje pełnowymiarowego komputera mobilnego.

Komputer mobilny Honeywell 8675i

Honeywell 8675i zapewnia możliwość skanowania w kompaktowym, ergonomicznym i wytrzymałym urządzeniu do noszenia. Dostępny w wersji pierścienia na palec lub rękawicy. Technologia FlexRange™ zapewnia rozszerzone skanowanie nawet na uszkodzonych lub złej jakości kodach kreskowych, które wcześniej mogło być możliwe tylko za pomocą większych i cięższych urządzeń przenośnych.

Uchwyt skanujący Zebra RFD90 RFID UHF

Ultrawytrzymały uchwyt skanujący RFD90 RFID UHF od Zebra Technologies, to elastyczne, kompleksowe rozwiązanie RFID dla klientów z branży transportowo-logistycznej, produkcyjnej i rządowej. Zapewnia wysoką wydajność w trudnych warunkach, a dzięki dokładnemu trybowi wyszukiwania przedmiotów pomaga pracownikom szybko i łatwo lokalizować kluczowe zasoby.

Mobility DNA OCR Wedge

Mobility DNA OCR Wedge od Zebra Technologies zapewnia bezproblemową i precyzyjną rejestrację standardowych danych. Urządzenie wyposażone jest w sześć różnych konfiguracji, które automatycznie rozpoznają i rejestrują: tablice rejestracyjne, karty identyfikacyjne, prawo jazdy, numery opon (TIN), numery identyfikacyjne liczników, numery identyfikacyjne pojemników transportowych.

Microsoft Teams Walkie Talkie

Firmy Zebra Technologies i Microsoft udostępniają aplikację Microsoft Teams Walkie Talkie Digital Push-to-Talk (PTT) na wzmocnionych komputerach mobilnych Zebra z systemem Android. Dzięki aplikacji Microsoft Teams Walkie Talkie pracownicy mogą używać przycisku do łączności push-to-talk na swoim komputerze mobilnym, aby pozostawać ze sobą w kontakcie, niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdują.