Organizator:

Program 2 dnia targów - rusza konferencja Smart Warehouse

Podziel się

Witamy w środę, drugiego dnia bloku targów ITM Industry Europe! Od godziny 9:00 zapraszamy do pawilonu 6, który w całości zajmują Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG. Natomiast o 10:00 rozpocznie się konferencja Smart Warehouse – sprawdź program na dziś.

O godzinie 10:00 rozpocznie się konferencja Smart Warehouse. Konferencja kierowana jest do szefów logistyki, kierowników magazynów i menedżerów łańcuchów dostaw, którzy zainteresowani są optymalizacją procesów intralogistycznych w duchu logistyki 4.0.

Jakimi kolegami w pracy będą (lub już są) roboty? Jak na te zmiany reagują pracownicy i jakie towarzyszą im emocje? W jaki sposób sztuczna inteligencja może wpływać na rozwój biznesu i czynić nasz świat bardziej ludzkim? Na te pytania odpowiedzą ekspertki z wielu środowisk: profesorka AI – Aleksandra Przegalińska (Akademia Leona Koźmińskiego), badaczka przyszłości – Magdalena Morze (Łukasiewicz – PIT), praktyczka logistyczka – Monika Duda (DHL Supply Chain), trenerka różnorodności – Malwina Faliszewska oraz szefowa e-commerce – Ilona Miziewicz-Groszczyk (Hisert) zgromadzone w panelu otwarcia konferencji Smart Warehouse #Human vs robotics, jak zakolegować się z robotem w magazynie.

Dyskusje w ramach 4 głównych paneli tematycznych – #IoT digitalizacja#Mechanizacja i automatyzacja procesów magazynowych, #AGV roboty oraz #Fulfillment – logistyka dla e-commerce – skupione będą na automatyzacji, robotyzacji i cyfryzacji pracy w magazynie.

Pierwszego dnia konferencji  odbędzie się panel #Mechanizacja i automatyzacja procesów magazynowychJak zmniejszyć ryzyko popełnienia błędów w projektowaniu systemów magazynowych? Kiedy wystarczy mechanizacja, a kiedy uzasadniona jest automatyka? Jak ocenić stopień gotowości organizacji do wdrożenia rozwiązań automatycznych? To tylko kilka zagadnień, o których moderator Piotr Sędziak (Orbico Supply) będzie dyskutować ze swoimi gośćmi. Wśród nich m.in. Grzegorz Prorok (Consafe Logistics), Krzysztof Stachowicz (AIUT), Paweł Wierzbicki (Toyota Material Handling).

W kolejnym panelu #AGV roboty moderatorka Ilona Miziewicz-Groszczyk (Hisert) poruszy zagadnienia związane ze sztuczną inteligencją, robotami i nową generacją automatyzacji logistyki. Wraz z prelegentami porozmawia o najnowszych trendach i realiach, kluczowych barierach we wdrażaniu projektów oraz o tym, jak naprawdę wygląda dziś nowoczesny magazyn. W panelu wezmą udział m.in. Karolina Didyk (GXO), Michał Furmański (ABB), Artur Thomas (Jungheinrich).

W ramach konferencji Smart Warehouse dostępna będzie również specjalna strefa networkingowa, a na scenie – poza głównymi panelami dyskusyjnymi – odbędą się również wystąpienia w cyklu Scena Partnerów. Dzisiaj na scenie pojawią się przedstawiciele AIUT, SMM Legal oraz Reflex Logistics. Szczegółowy program oraz rejestracja na konferencję na stronie: www.smartwarehouse.modernlog.pl.