Organizator:

Przyszłość w magazynach 4.0

Podziel się

Coraz częściej procesy w magazynach są automatyzowane, a firmy dążą do tego, aby wiele zadań realizowanych było bez udziału człowieka. Te nowe trendy będzie można śledzić na targach Modernlog.

Aby sprawnie działać, ale też rozwijać się i realizować kolejne cele, przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się na rozwiązania z Przemysłu 4.0 i automatyzacji. Tym bardziej że – jak czytamy w badaniu DHL ,„Digital warehousing: Are you ready for a smart warehouse?”– wiele firm boryka się dziś z takimi wyzwaniami, jak: brak wykwalifikowanego personelu, duża rotacja pracowników oraz starzejąca się siła robocza.

 

Już teraz w wielu miejscach na świecie firmy wykorzystują zautomatyzowane rozwiązania w logistyce.

Prezentacja nowoczesnych trendów intralogistyki to główne założenie salonu Modernlog ”MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI”.

Modernlog to idealne miejsce dla wystawców oferujących  najbardziej aktualne rozwiązania dotyczące procesów wewnętrznych w magazynach i halach produkcyjnych, którzy chcą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Zakres tematyczny salonu MAGAZYN PRZYSZŁOŚCI: systemy magazynowe, systemy komisjonowania i kompletacji, systemy zarządzania magazynem WMS, systemy bezpieczeństwa w magazynie, systemy etykietowania i skanowania.

Przedsiębiorstwa, które decydują się obecnie na modernizację magazynu, znajdą na rynku wiele rozwiązań, m.in.: zautomatyzowane regały magazynowe, systemy transportu wewnętrznego, zrobotyzowane wózki widłowe, kody RFID, czy nawet drony i beacony.

Wszystkie te środki pozwalają usprawnić działanie magazynu, wyeliminować błędy ludzkie, kontrolować zgromadzone zasoby, a także ich drogę na linie produkcyjne czy do klienta składającego zamówienia.

Takie nowoczesne rozwiązania znajdą się w ofercie wystawców Modernlog.

Więcej o nowoczesnych rozwiązaniach dla magazynów: https://www.computerworld.pl/news/Robot-magazynier-czyli-przyszlosc-w-magazynach-Przemyslu-4-0,411680.html