Organizator:

Rejestracja na II Konferencję Smart Warehouse otwarta!

Podziel się

Podczas targów Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog w Poznaniu, odbędzie się II edycja Konferencji Smart Warehouse. Bezpłatna rejestracja na to spotkanie ruszyła z początkiem marca, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego już teraz warto zgłosić swój udział poprzez stronę internetową wydarzenia. Nowy termin konferencji zostanie ogłoszony już wkrótce!

Przed nami II edycja Konferencji Smart Warehouse (nowy termin już wkrótce), podczas której nie zabraknie merytorycznych wystąpień, case studies i prezentacji najnowszych rozwiązań technologicznych z obszaru Logistyki 4.0. Wśród prelegentów znajdą się cenieni eksperci branżowi ze znanych firm. Do rozmów w 4 panelach dyskusyjnych zaproszono przedstawicieli najważniejszych w Polsce tytułów branżowych oraz producentów, dystrybutorów i użytkowników rozwiązań z zakresu automatyki magazynowej.  

Podczas II edycji Konferencji Smart Warehouse zaprezentujemy jeszcze więcej ciekawych tematów do dyskusji. Szczególnie wyraźnie wybrzmią kwestie związane z rozwiązaniami dla magazynów przyszłości oraz propozycji systemowych dla rynku e-commerce – komentuje Mateusz Nowakowski, Dyrektor Targów Modernlog. – Już dziś zapraszamy do udziału w tegorocznym wydarzeniu wszystkich zainteresowanych rozwojem logistyki 4.0. Warto razem z nami śledzić najnowsze branżowe trendy, aby nie zostać w tyle w procesie technologicznej rewolucji.

Na II edycję Konferencji Smart Warehouse składają się 4 panele dyskusyjne:

  • IoT_SOFTWARE
  • TECHNOLOGIE_TRANSPORTU
  • SYSTEMY_SKŁADOWANIA
  • AGV_ROBOTY

II Konferencja Smart Warehouse:

Termin: poznamy go już wkrótce!

Miejsce: Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Aleja Lipowa

Rejestracja: https://smartwarehouse.modernlog.pl/#

Bilety: Udział w konferencji jest bezpłatny pod warunkiem dokonania poprawnej rejestracji.

Dołącz do wydarzenia na portalu Facebook i LinkedIn.