Organizator:

Robotyzacja magazynów na Smart Warehouse

Podziel się

Pracę człowieka w coraz większym stopniu można zastąpić przez odpowiednio zaprogramowane maszyny. Robotyzacja to trend, którego żaden nowoczesny magazyn nie uniknie. Jak wykorzystać roboty w procesach magazynowych powiedzą eksperci podczas konferencji Smart Warehouse. Już 6 czerwca!

Na konferencji Smart Warehouse - spotkaniu omawiającym najbardziej nowoczesne rozwiązania logistyki 4.0 nie mogło zabraknąć tematyki robotów. W ten trend wpisuje się panel pt.: AGV_ROBOTY - czy zrobotyzowany magazyn oznacza, że  ludzie staną się tu zbędni? W trakcie spotkania pokazane zostaną przykłady zastosowań robotów i cobotów w procesach magazynowych.

 

Bezpieczna współpraca człowieka z robotem kolaborującym to nowy trend w robotyce. Eksperci zwrócą uwagę na wymagania prawne w tym zakresie. Ciekawie zapowiada się temat pt.: „Automatyczne” vs „Autonomiczne” technologie samojezdnych wózków i mobilnych robotów.

Kluczowym pytaniem dla większości menedżerów jest: Kiedy i dla kogo opłaca się wykorzystanie robotów w celu zwiększenia produktywności i obniżenia kosztów operacyjnych? Na konferencji, podczas tego ostatniego, czwartego panelu będzie okazja do dyskusji na ten temat.

Kogo zaprosiliśmy do panelu?

Ilona Miziewicz-Groszczyk

Dyrektor rozwoju biznesu i marketingu, Europa Systems
Robert Jastrzębski Dyrektor sprzedaży, Europa Systems
Mateusz Amroziński Inżynier Wsparcia technicznego, FANUC POLSKA
Mateusz Gołębiowski OMRON
Jacek Zduniak Doradca techniczny, SSI SCHAEFER
Przemysław Degórski Dyrektor rozwoju i produkcji, WOBIT

Panel AGV_ROBOTY - czy zrobotyzowany magazyn oznacza, że  ludzie staną się tu zbędni, 6 czerwca, godz. 15.45 - 17.00

Więcej na stronie konferencji: https://smartwarehouse.modernlog.pl/