Organizator:

Ruszyła bezpłatna rejestracja na konferencję Smart Warehouse

Podziel się

Wystartowała rejestracja na konferencję Smart Warehouse, która odbywa się 1-2 czerwca w ramach Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG.

Przed nami kolejna edycja konferencji Smart Warehouse, wydarzenie stanowiącego główny punkt w programie Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG. W tym roku spotykamy się 1-2 czerwca 2022 r. w pawilonie nr 6. Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji! 

A co w programie? Konferencja oparta jest na czterech panelach dyskusyjnych, prowadzonych przez ekspertów w swojej dziedzinie. I dnia skupimy się zagadnieniach związanych z IoT i digitalizacją oraz automatycznymi systemami składowania. Panele poprowadzą Artur Olejniczak, WSL oraz Magda Libiszewska. 

II dzień konferencji, czyli 2 czerwca poświęcony zostanie w pierwszej kolejności AGV i robotom. Uwaga panelistów oraz moderatorki Ilony Miziewicz-Groszczyk z Europa Systems skupi się na przeglądzie dostępnych rozwiązań oraz omówieniu możliwości, jakie daje rządowa ulga na robotyzację. Drugim panelem tego dnia będą technologie transportu wewnętrznego. Piotr Sędziak z Orbico Supply rozpocznie ze swoimi gośćmi dyskusję mi.in. na temat pułapek ROI w automatyce, a także wpływu konfliktu wojennego w Ukrainie na łańcuchy dostaw. 

 Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji!