Organizator:

Sparck Technologies zaprasza na targi MODERNLOG

Podziel się

Sparck Technologies jest globalnym dostawcą zautomatyzowanych rozwiązań opakowaniowych 3D.

Zautomatyzowana technologia pakowania typu "fit-to-size" dopasowuje rozmiar, konstruuje i etykietuje każde niestandardowe zamówienie, tworząc idealne opakowanie i eliminując potrzebę stosowania materiałów wypełniających puste przestrzenie, co pozwala dotrzymać kroku rosnącej liczbie zamówień online, nawet w godzinach szczytu.

Wykorzystując technologię skanowania 3D, automatyczne systemy pakowania Sparck, w ciągu zaledwie kilku sekund dopasowują rozmiar, konstruują, ważą i etykietują każde indywidualne zamówienie — niezależnie od tego, czy składa się ono z pojedynczych, czy wielu produktów. CVP Impack pakuje do 500 zamówień na godzinę. Dzięki czasowi cyklu wynoszącemu zaledwie trzy sekundy CVP Everest może wykonać pracę do 20 stacji pakujących — konstruując do 1100 dopasowanych do rozmiaru pudełek na godzinę. Korzystanie z automatycznego rozwiązania do pakowania CVP zapewnia, że każde zamówienie jest pakowane w najmniejszą paczkę, zmniejszając koszty wysyłki i zależność od siły roboczej. Założona w 1924 roku firma Sparck dąży do tego, aby każda paczka wysyłana przez klientów była ambasadorem ich marki.

Firma zaprasza do udziału w targach MODERNLOG: 

Chcesz przyspieszyć realizację zamówień? Automatyzacja jest kluczowa! Odkryj najnowsze maszyny pakujące 3D dla e-commerce. Dołącz do Sparck Technologies na stoisku ModernLog i spotkaj się z naszym ekspertem ds. opakowań Robertem Kosterą.