Organizator:

Sprawdź program na targowy czwartek

Podziel się

Dzisiejszy dzień przebiegnie pod hasłem Smart Warehouse - kontynuujemy merytoryczne dyskusje i spotkania w strefie networkingu towarzyszącej konferencji. Zapraszamy również na pokazy In4Log!

O godzinie 10:00 rozpocznie się 2 dzień konferencji Smart Warehouse. Serdecznie zapraszamy na panele dyskusyjne oraz wystąpienia w ramach Sceny Partnerów. Czy warto i/lub kiedy warto korzystać z ich usług? Na jakie wsparcie może liczyć sprzedawca korzystając z fulfillment? Jak wygląda oferta dostawców usług fulfillment i jaki rozwój technologiczny trzeba osiągnąć, by zapewnić najwyższą efektywność obsługi logistycznej sklepu internetowego? Na te i inne pytania odpowiedzą prelegenci panelu moderowanego przez Martę Cudziło (Łukasiewicz – PIT). Rozmowa #Fulfillment – logistyka dla e-commerce rozpocznie drugi dzień konferencji (1 czerwca). Wśród rozmówców m.in. Daniel Kusak (Ferag), Łukasz Mojzykiewicz (Europa Systems), Rafał Szcześniewski (Omnipack), Łukasz Wysokiński (InPost Fulfillment).

Na zakończenie wydarzenia zaplanowano rozmowę #IoT digitalizacja, którą poprowadzi Artur Olejniczak (Wyższa Szkoła Logistyki). W panelu poruszy tematy skutecznego i efektywnego wdrożenia WMS, integracji systemu z automatyką, AI i IoT w magazynie oraz modelowania procesów biznesowych. Gośćmi dyskusji będą m.in. Marlena Dorniak (Dachser), Mikołaj Garbarek (PSI), Maciej Karpiński (AntData).

>> SPRAWDŹ PROGRAM KONFERENCJI <<

Nieodłączoną częścią MODERNLOG są pokazy maszyn w strefie In4Log, podczas których można z bliska przyjrzeć się pracującym urządzeniom i przekonać się o skuteczności nowoczesnych rozwiązań w magazynach. Prezentacje odbywać się będą codziennie o każdej pełnej godzinie we współpracy z partnerami technologicznymi, wśród których znajdują się firmy: AIUT, Mosca, Fronius, Craemer, AnterSystem, Continental, RedSteel, PolPlan, LGS Maximal, Agroma Polsad, LineLaser. Strefa In4Log kolejny rok realizowana jest we współpracy z Wydawnictwem Medialog.