Organizator:

Targi Modernlog partnerem IX Konferencji Budujemy Hale

Podziel się

Już po raz dziewiąty redakcja czasopisma Nowoczesne Hale ma przyjemność zaprosić wszystkich przedstawicieli branży budowlanej na kolejną edycję konferencji BUDUJEMY HALE 2019. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod hasłem: MAGAZYN 4.0 – NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA W HALI PRZEMYSŁOWEJ.

Wydarzenie odbędzie się w Poznaniu – 14 lutego 2019r. w hotelu Andersia****. Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG zostały partnerem medialnym konferencji.

 

Konferencja Budujemy Hale będzie podzielona na dwie sesje tematyczne:

SESJA I: Automatyzacja w hali przemysłowej

SESJA II: Energooszczędne rozwiązania w projektowaniu i realizacji obiektów halowych

Dziewiąta edycja konferencji BUDUJEMY HALE ma na celu zaprezentowanie i przekazanie uczestnikom wiedzy na temat tego jak powinna wyglądać hala przyszłości. Hasłem przewodnim konferencji jest MAGAZYN 4.0. Zaprezentujemy nowoczesne rozwiązania służące poprawieniu jakości i sprawności produkcji, jak i prac magazynowych, które powinny być celem każdego przedsiębiorcy. Mamy nadzieję, że spotkanie to wesprze merytorycznie wszystkie osoby dążące do jego osiągnięcia.

Wydarzenie będzie współtworzone przy wsparciu kwartalnika „Utrzymanie Ruchu”, ponieważ pierwszy raz w historii konferencja będzie dedykowana nie tylko projektantom, czy inwestorom, ale również:

• szefom utrzymania ruchu

• zarządcom obiektów

• deweloperom

• administratorom parków logistycznych

• działom inwestycji, rozwoju i zakupów

Jednym słowem wszystkim tym, którzy planują w najbliższych latach wybudować halę i chcą, żeby była nowoczesnym magazynem przyszłości. Zainteresuje również tych, którzy halę już posiadają i chcą ją unowocześnić, ponieważ dotychczasowe rozwiązania okazują się niewystarczające.

Więcej informacji: www.konferencja.hale.elamed.pl

Do zobaczenia w POZNANIU!