Organizator:

Wyzwania i przyszłość logistyki podczas E-logistics 2021

Podziel się

Sprawdź program zbliżającego się wielkimi krokami Polskiego Kongresu Logistycznego E-logistcs 2021, podczas którego wystąpią znani i szanowani eksperci branżowi, praktycy i naukowcy!

Przed nami dwa dni święta logistyki, czyli Polski Kongres Logistyczny E-logistics 2021. Jubileuszowa, bo już 15-ta edycja odbędzie się już 19 i 20 maja pod hasłem New Era is loading.
Doświadczeni gracze rynkowi znający od podszewki meandry logistyki zaprezentują praktyczne rozwiązania w tym obszarze, które sprawdzają się już dziś oraz pokażą perspektywę „logistyki jutra”. Zachęcamy do zapoznania się z programem wydarzenia, który wypełniony jest po brzegi ciekawymi tematami, wystąpieniami znanych i lubianych ekspertów branżowych, naukowców i praktyków ze świata logistyki.
Logistyka dziś, logistyka magazynowa, IT w logistyce, wyzwania logistyki we współczesnym świecie, logistyka w mieście czy globalne łańcuchy dostaw to tylko kilka tematów, które zostaną poruszone podczas E-logistics 2021. Nie obejdzie się również bez kwestii ekologistyki, tę sesję poprowadzi Marta Cudziło, znana nam także z innych wydarzeń, między innymi Konferencji Smart Warehouse. Pojawią się także inne popularne nazwiska, wystąpią między innymi Artur Thomas z Jungheinrich, Katarzyna Kujawiak z Panattoni, prof. Wojciech Paprocki z SGH czy Jacek Pucher z DB Schenker. Spotkać będzie można także przedstawicieli dużych sieci handlowych (np. Sephora), Poczty Polskiej, Centralnego Portu Komunikacyjnego, Akademii Leona Koźmińskiego i wielu innych.
Cieszymy się, że jako Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu objęliśmy to wydarzenie swoim patronatem. Wierzymy, że warto wspierać  inicjatywy, które promują dobre praktyki w branży logistycznej i są źródłem rzetelnych informacji.