Organizator:

Zaczął się czas intralogistyki

Podziel się

- W Polsce powstają nowe centra dystrybucyjne i magazyny. Skoro klienci znajdują się w Polsce a nasz kraj staje się trzecim co do wielkości w Europie rynkiem magazynowym to nie może nas tutaj zabraknąć - mówiła dziś po odebraniu nagrody Acanthus Aureus Ilona Miziewicz - Groszczyk z Europa Systems.

Nagrody Acanthus Aureus trafiły do wystawców, którzy najefektowniej zarówno graficznie jak i architektonicznie zaaranżowali swoje stoiska podczas tej edycji targów.

 

Jednym  z laureatów została EuropaSystems, będąca nie tylko wystawcą , ale też partnerem konferencji Smart Warehouse, która odbędzie się 6 czerwca.

- Bardzo się cieszymy, że ta nagroda została właśnie nam przyznana, ponieważ w tym roku  konkurencja na Modernlog była bardzo duża. Nasze stoisko pod hasłem Innovation for intralogistics ma za zadanie pokazać  strategię marketingową Europa Systems. Ideą jest prezentacja najnowszych technologii w intralogistyce. Tak by zaciekawić i pokazać co na świecie dzieje się interesującego zarówno w obszarze logistyki 4.0 jak i wdrożeń.  Wracamy po kilku latach jako wystawca Modernlog. Przede wszystkim dlatego, że w tej edycji został logistyce wewnątrzzakładowej dedykowany pawilon. Ponadto w Polsce otwiera się potężny rynek na zautomatyzowane rozwiązania. Powstają nowoczesne rozwiązania zarówno w centrach dystrybucyjnych jak i w tzw. końcówkach linii produkcyjnych. Skoro klienci znajdują się w Polsce a nasz kraj staje się trzecim co do wielkości w Europie rynkiem magazynowym to nie może nas tutaj zabraknąć. Cieszymy się, że zarówno Modernlog jak ITM rośnie, widać to w liczbie wystawców i zwiedzających - mówiła Ilona Miziewicz - Groszczyk, Marketing and Business Development  Director z Europa Systems.

Podczas gali otwarcia bloku targów ITM INDUSTRY EUROPE wręczono łącznie 17 statuetek Acanthus Aureus. Nagrodzono stoiska targowe firm, które najlepiej rozumieją w jaki sposób nowoczesny expo marketing buduje wizerunek firmy i jej wartość biznesową. Nagrody otrzymali: GF Machining Solutions Sp. z o.o., GM SYSTEM Integracja Systemów Inżynierskich Sp.  z o.o., SIEMENS Sp. z o.o., KUKA CEE GmbH Sp. z o.o., ABPLANALP Sp. z o.o., Galika Sp. z o.o., DEMATEC Polska Sp. z o.o., JAZON Sp. z o.o., YAMAZAKI MAZAK CENTRAL EUROPE Sp.  z o.o., ECKERT AS Sp.  z o.o., POWER-TECH Janusz Marcin Ejma, EKOMET Mirosław Jagocha, TRUMPF polska Sp. z o.o. Sp. K., MITUTOYO POLSKA Sp. z o.o., JINAN BODOR CNC MACHINE CO. LTD. oraz EUROPA SYSTEMS Sp. z o.o.