Organizator:

Zdobądź złoto na targach Modernlog!

Podziel się

Tylko do 28 sierpnia przyjmujemy zgłoszenia w konkursie Złoty Medal Grupy MTP. Nie czekaj na ostatnią chwilę i zgłoś się już dziś, aby cieszyć z tytułu laureata tej prestiżowej nagrody!

Konkurs o Złoty Medal Grupy MTP jest stałym elementem poznańskich targów. Ta wyjątkowa nagroda przyciąga nie tylko uwagę gości, ale przede wszystkich stanowi potwierdzenie wysokiej jakości,  innowacyjności i nowatorskości wyróżnionego produktu lub usługi. Złoty Medal to także doskonały sposób na promocję swojej oferty. Identyfikacja wizualna tego konkursu jest bowiem powszechnie rozpoznawana, a samo odznaczenie cenione się na arenie międzynarodowej.

Do konkursu o Złoty Medal Grupy MTP zgłasza się rocznie kilkaset firm, jednak tylko niektóre z nich spełniają wszystkie regulaminowe kryteria i zyskują  pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów  nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal Grupy MTP jest zatem  potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

UWAGA! Na zgłoszenia czekamy tylko do 28 sierpnia 2020!

Formularz zgłoszeniowy do konkursu o Złoty Medal MTP dostępny jest w  Strefie Wystawcy.

Dowiedz się więcej: TUTAJ