Organizator:

Złoto wyznaczające trendy!

Podziel się

Zbliża się godzina „zero” dla wszystkich marzących o Złotym Medalu MTP. Tylko do 31 marca można zgłaszać produkty, które będą ubiegać się o tę wyjątkową nagrodę. Złoty Medal MTP to nie tylko prestiż, ale wymierne korzyści dla laureatów. To nagroda wyznaczająca rynkowe trendy.

Wystarczy, że wypełnisz krótką ankietę, a Twoja opinia będzie wzięta pod uwagę przy wyborze tematów Forum i zaproszenia gości, których chcielibyście poznać, z którymi chcielibyście wymienić doświadczenia zawodowe!

Forum Designu i Architektury D&A to unikatowa, dwudniowa platforma wymiany doświadczeń, zarówno dla architektów, jak i dla designerów. Prominenci designu – światowej sławy designerzy i architekci przedstawią swój dorobek artystyczny oraz doświadczenie zawodowe. Merytoryczne debaty z udziałem publiczności będą doskonałą okazją do zadawania pytań uznanym w Polsce i na świecie autorytetom, jak również przedstawicielom rządu lub samorządów, czy również konfrontacji wizji i pomysłów architektów z możliwościami ich wykonania przez inwestorów. Z kim będziecie mogli dyskutować będzie zależeć właśnie od Was – zachęcamy zatem do wypełnienia ankiety:

https://forms.gle/3gN8XWchvUounuNF6

Forum Designu i Architektury kierowane jest głównie do designerów, architektów wnętrz, architektów bryłowych, producentów materiałów wykończeniowych i budowlanych, freelancerów a także vlogerów, blogerów oraz innych influencerów związanych z designem i architekturą. D&A to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego, poprzez prelekcje, debaty oraz specjalną strefę dla młodych projektantów, powstanie wyjątkowa synergia świata sztuki i biznesu.

Forum Designu i Architektury D&A (5-6 lutego 2020r.) odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA (4-7 lutego 2020r.), w Poznaniu – jednych z najważniejszych targów branżowych w Europie.

Więcej: www.forumdia.pl

Złoty Medal MTP to najbardziej rozpoznawalne trofeum targowe w Polsce. Aż 95% uczestników konkursu wykorzystuje zdobyte wyróżnienia w swoich działaniach promocyjnych a 55% z nich deklaruje wzrost sprzedaży nagrodzonych produktów.

 

Produkt, który otrzymuje Złoty Medal MTP powinien być innowacyjny i unikatowy w swojej klasie, wykonany ze znakomitej jakości materiałów i wytworzony w oparciu o najwyższej klasy technologie. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku.

Rocznie o ten tytuł startuje blisko 500 produktów. Są one poddane wnikliwej analizie ekspertów zasiadających w jury. To wybitne postacie związane z wybranymi dziedzinami gospodarki. Nagroda przyznawana jest najlepszym produktom spełniającym regulaminowe kryteria. Złoty Medal MTP to gwarancja prestiżu i wyjątkowości. Nagrodzone nim produkty stają się rozpoznawalne na polskich i międzynarodowych rynkach. Jak przyznają nagrodzeni Złoty Medal to nie tylko nagroda, to strategia promocji, która zaczyna się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Wystawcy targów Modernlog również mają szansę stanąć na najwyższym targowym podium i zdobyć Złoty Medal MTP.

Więcej o nagrodzonych produktach podczas ubiegłorocznego bloku targów ITM POLSKA 2018 ( w tym Modernlog) moża przyczytać >> TUTAJ

UWAGA! Na zgłoszenia czekamy tylko do 31 marca 2019 r.!

Sprawdź >>REGULAMIN KONKURSU

Więcej informacji w >>STREFIE WYSTAWCY