Organizator:

Złoty medal MODERNLOG 2024

Podziel się

PRODUKTY NAGRODZONE ZŁOTYM MEDALEM MODERNLOG 2024 Lista ułożona alfabetycznie wg nazwy produktu. Wszystkie przyznane nagrody są równoważne. Zagłosuj na Twoim zdaniem najlepszą propozycję roku 2024 - produkt z najwyższą liczbą głosów otrzyma dodatkowe wyróżnienie - Złoty Medal Wybór Konsumentów targów MODERNLOG.

CVP Everest

CVP Everest jest to urządzenie produkujące paczki fit-to-size z prędkością do 1.100 paczek/h. Pakowany produkt/y po zmierzeniu za pomocą sknera 3D, pakowane są w pudełko bez wieka, następnie za pomocą przenośników, transportowane są do drugiego modułu maszyny, który w międzyczasie tworzy wieko opakowana również na wymiar, następnie za pomocą kleju termotopliwego maszyna przykleja idealnie dopasowane wieko na pudełko z zamówieniem. Pudełko jest niezwykle wytrzymałe ze względu na swoją konstrukcję dno+wieko (Fefco 300). Najniższa możliwa wysokość pudełka (wew.) to ~ 2,2cm. Uwaga, najmniejsze opakowania z CVP Everest ze względu na minimalny rozmiar, w większości krajów UE są traktowane jako przesyłki listowe, co znacznie obniża koszty wysyłek. System CVP występuje również w opcji hybrydy (patrz załącznik), która otwiera kolejne nowe możliwości dla użytkownika. CVP Everest jest w pełni zintegrowany z WMS klienta, dlatego na końcu cyklu drukuje i przykleja etykiety wysyłkowe.

Sparck Zagłosuj na ten produkt

CVP Impack

CVP Impack jest to maszyna in-line, produkująca na wymiar opakowania kartonowe z prędkością do 500 paczek/h. Pudełko, które konstrukcyjnie przypomina typowe pudełko klapowe (Fefco 201) zabezpieczone taśmą klejącą z obu jego boków. Pakowany przedmiot/y po wcześniejszym dokładnym zmierzeniu za pomocą skanera 3D, „zwijany” jest w jednym cyklu produkcyjnym w idealnie docięty na wymiar karton. Najniższa wysokość pudełka (wew.) ~ 10 cm. Po wyprodukowaniu paczki CVP Impack wydrukuje i naklei odpowiednią etykietę wysyłkową pobraną z Systemu WMS klienta. Maszyna jest w pełni zintegrowana z WMS klienta.

Sparck Zagłosuj na ten produkt

Maszyna wiążąca Sonixs TR-Connect

SoniXs TR-Connect Automatyczna maszyna wiążąca z aplikacjami zapewniającymi dostęp zdalny SoniXs TR-Connect to wszechstronna maszyna do w pełni automatycznych procesów. Zintegrowany interfejs WebHMI zapewnia wgląd do danych maszyny, jak dostępność, jakość i wydajność. W przypadku często obsługiwanych produktów można definiować dopasowane receptury. Opcjonalnie możliwe jest automatyczne zmienianie ustawień wiązania poprzez czujniki interfejsu. W zaawansowanych aplikacjach pakiet Mosca Digital umożliwia sprawdzanie za pomocą urządzeń mobilnych stanu maszyny. Otwarty interfejs OPC UA to komunikacja SoniXs TR-Connect z wieloma rodzajami maszyn i systemów.

Mosca Zagłosuj na ten produkt

Sky Storage - Automatyczny System Magazynowy

Sky Storage to zaawansowane, zintegrowane rozwiązanie automatyzacji magazynu, które łączy technologie oferowane przez Reesink Logistic Solutions: Movu Robotics – system Atlas Shuttle 2D i Geek+ - system autonomicznych robotów mobilnych. Sky Storage zapewnia zwiększenie wydajności, pojemności magazynu i elastyczności operacyjnej w środowiskach magazynowych. Integruje technologię transportu palet Atlas firmy Movu w celu przechowywania i pobierania o dużej gęstości na wielu poziomach z autonomicznymi robotami mobilnymi (AMR) firmy Geek+ pracujących w trybie „goods-to-person”. Sky Storage sprawdza się zarówno w operacjach B2B, jak i B2C, obsługując szeroką gamę rozmiarów artykułów do kompletacji i przechowywania. Pozwala na płynne dodawanie robotów w celu skalowania operacji, integruje się z inteligentnym sprzętem dla automatycznego inteligentnego magazynu i maksymalizuje przestrzeń magazynową, zapewniając jednocześnie wysoką wydajność kompletacji. Zaprojektowany z myślą o elastyczności i rozwoju, Sky Storage jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą zoptymalizować swoje operacje magazynowe poprzez automatyzację.

Reesink Logistic Solutions Zagłosuj na ten produkt

Wearable Task Assistant

Zwiększ wydajność, zminimalizuj błędy i popraw ergonomię kompletacji z Wearable Task Assistant (WTA). WTA to innowacyjne urządzenie na nadgarstek, które ułatwia kompletację. Bezprzewodowy skaner, wsparcie Pick-and-Place i czytelny wyświetlacz na nadgarstku zapewniają szybki i bezbłędny proces kompletacji. System prowadzi operatora, oszczędzając czas i energię, a jego zaawansowane funkcje bezpieczeństwa chronią dane i zapewniają niezawodność działania.

Kardex Zagłosuj na ten produkt