Organizator:

Złoty Medal targów Modernlog

Podziel się

Firma WObit, wieloletni wystawca targów Modernlog, została tegorocznym laureatem Złotego Medalu MTP! Gratulujemy!

Tradycyjnie, jeszcze przed rozpoczęciem targów, poznajemy laureatów jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych nagród targowych w naszym kraju - Złotego Medalu MTP. Wyróżnienie przyznawane jest produktom, usługom i rozwiązaniom, które charakteryzują się najwyższą jakością zastosowanych materiałów, innowacyjnych rozwiązań czy też są wytworzone w oparciu o najnowszej klasy technologie dostępne na rynku. 

- W tym roku jury miało postawione przed sobą niezwykle ciężkie zadanie. Dyskusje były burzliwe, ponieważ wszystkie zgłoszone produkty reprezentowały ciekawe, nowoczesne rozwiązania. Bardzo nas cieszy fakt, że aż 12 z nich spotkało się z przychylnością kapituły - mówi dyrektor targów ITM INDUSTRY EUROPE, Anna Lemańska.

Po posiedzeniu Sądu Konkursowego pod przewodnictwem prof. dr. hab. inż. Jana Żurka– Prorektora ds. współpracy z gospodarką, kierownika Zakładu Projektowania Technologii, Instytutu Technologii Mechanicznej, Politechniki Poznańskiej, Złoty Medal MTP targów ITM INDUSTRY EUROPE 2021 przyznano aż 12 produktom (11 na ITM i 1 na Modernlog). To te produkty będą wyznaczać trendy w przemyśle!

Jeszcze do 26 sierpnia można oddać swój głos w Konkursie Złoty Medal Wybór Konsumentów.

Zachęcamy również do głosowania w Konkursie Złoty Medal Wybór Konsumentów! Wybierz najlepszy produkt na targach ITM Industry Europe i Modernlog 2021! Jeszcze do 26 sierpnia można oddać swój głos! 

>>ODDAJ GŁOS

Wśród złotych medalistów znalazł się wieloletni wystawca targów Modernlog, firma Wobit. Gratulujemy serdecznie osiągniętego sukcesu!

TARGI MODERNLOG

PPH Wobit s.c. E.K.J. Ober- zgłaszający i partner technologiczny

PAWILON 6, STOISKO 7

ALVO® Ultra V-bot – mobilny robot dezynfekujący UV-C

ALVO® Ultra V-bot to mobilny robot dezynfekujący UV-C zapewniający wysokiej jakości proces odkażania, ułatwiając tworzenie i realizację dokładniejszych planów higieny w różnych lokalizacjach, nie tylko w szpitalach. W ALVO® Ultra V-bot zastosowana jest technologia światła UV-C, niszcząca kwas nukleinowy (DNA) groźnych patogenów chorobotwórczych, w tym SARS-CoV- 2. Dekontaminacja jest kontrolowana zdalnie, a robot po zaprogramowaniu może pracować autonomicznie.