Organizator:

Związek Pracodawców „Transport i Logistyka Polska” partnerem Modernlog

Podziel się

Ponad 60 wiodących firm transportowo-logistycznych zatrudniających łącznie ok. 40 tysięcy pracowników - tak w liczbach można opisać Związek Pracodawców „Transport i Logistyka Polska”. Organizacja jest tegorocznym partnerem branżowym targów Modernlog.

Związek Pracodawców „Transport i Logistyka Polska” to organizacja pracodawców utworzona 1 sierpnia 2014 r. w Uniejowie. Wśród założycieli było 14 firm transportowo-logistycznych, będących uznanymi przedsiębiorcami na rynku pracy. Każda z nich zatrudnia kilkuset pracowników i jest liczącym się graczem na rynku TSL.

 

Dziś TLP to ponad 60 wiodących firm zatrudniających łącznie ok. 40 tysięcy pracowników. Działa, aby chronić, promować i reprezentować transport, spedycję i logistykę, w tym również ekonomiczne i prawne interesy naszych członków.

Misją organizacji jest stworzenie zarówno w polskiej, jak i zagranicznej opinii publicznej pozytywnego wizerunku polskiego transportu drogowego, wpływanie na sytuację i kształt prawny tej branży oraz ochrona jej interesów. TLP jest po to, aby sektor transportu drogowego rósł w siłę.

>> Dowiedz się więcej o Związku Pracodawców "Transport i Logistyka Polska"