Organizator:

Odbierz bezpłatny bilet na targi MODERNLOG i konferencję SMART WAREHOUSE

Podziel się

Skorzystaj z okazji i odbierz zaproszenie, które uprawnia do wejścia na Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG, udziału w spotkaniu eksperckim Log-Insight oraz konferencji Smart Warehouse.

Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG stanowią niepowtarzalną okazję do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w branży, aktualną ofertą firm, wymiany doświadczeń zawodowych i podjęcia rozmów handlowych. To tutaj przyjrzysz się pracy maszyn na żywo w strefie #In4Log oraz porozmawiasz z ekspertami od automatyzacji, robotyzacji, systemów składowania i transportu wewnętrznego w ramach konferencji #SmartWarehouse.

Konferencja Smart Warehouse stanowi nierozłączną część targów MODERNLOG. Program tego spotkania opiera się na 4 panelach dyskusyjnych, podczas których eksperci branżowi analizują case studies oraz rozmawiają o realnych wyzwaniach dla logistyki i optymalnych rozwiązaniach. Więcej o konferencji Smart Warehouse tutaj. 

Spotkanie eksperckie Log-Insight (31 maja) Deficyt pracowników, rosnące potrzeby klientów docelowych, wydajność kierowców w łańcuchach dostaw czy ograniczenie emisji CO2 to nie tylko jedne z najpilniejszych wyzwań stojących przed branżą logistyczną, ale także zagadnienia nowego punktu w programie targów Modernlog, czyli spotkania eksperckiego Log-Insight, które odbędzie się już 31 maja na terenie MTP. Więcej o Log-Insight tutaj.