Organizator:

Prosimy o wypełnienie poniższego formularzaFormularz aktywny do: 29.05.2023 24:00

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ:

WYKWALIFIKOWANI PRZEWODNICY POPROWADZĄ GOŚCI TARGOWYCH (KTÓRZY WCZEŚNIEJ ZGŁOSZĄ SWÓJ UDZIAŁ I ZAPOZNAJĄ SIĘ Z LISTĄ PRODUKTÓW) ZAPLANOWANĄ ŚCIEŻKĄ ZWIEDZANIA PROSTO DO STOISK WYSTAWOWYCH WYBRANYCH FIRM, KTÓRYCH OFERTA PRODUKTOWA ZGODNA JEST Z TEMATYKĄ JEDNEJ Z PONIŻSZYCH TRAS:

ŚCIEŻKI ZWIEDZANIA TARGÓW Z PRZEWODNIKIEM - o dwóch tematykach:


1. Przemysł 4.0 Oferta maszyn, urządzeń, rozwiązań technologicznych i oprogramowania działającego zgodnie z idea Przemysłu 4.0

2. Logistyka 4.0 Oferta nowoczesnych systemów transportu, rozwiązań dla magazynów przyszłości oraz budownictwa magazynowego-produkcyjnego.

pole jest wymagane
pole jest wymagane / wielokrotnego wyboru
pole jest wymagane

Administratorem Państwa danych osobowych w celu związanym z uczestnictwem w wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych są Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. („MTP”). Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest Państwa dobrowolna zgoda, którą mogą Państwo bezpłatnie wycofać w każdej chwili. Mają Państwo prawo do prawo dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, złożenia sprzeciwu względem ich przetwarzania, ich usunięcia po upływie wskazanych okresów lub ograniczenia ich przetwarzania, prawo przenoszenia danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.
Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez MTP znajduje się TUTAJ.

*Pole wymagane