Organizator:

O MODERNLOG

Podziel się

Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG to najważniejsze spotkanie sektora logistycznego w Polsce. To tutaj prezentowane są rozwiązania z zakresu automatyki, cyfryzacji danych, zarządzania centrum dystrybucyjnym, optymalizacji procesów logistycznych i nowoczesnego wyposażenia magazynu. Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 3-6.06.2025 roku.

MODERNLOG co roku przyciąga liderów branży z Polski i zagranicy – integratorów systemów, producentów i dystrybutorów rozwiązań z zakresu logistyki 4.0 oraz magazynów przyszłości. W programie targów: premiery produktowe, konferencja Smart Warehouse, pokazy maszyn na żywo w strefie In4Log.

 

Dlaczego warto wziąć udział w targach MODERNLOG?

  • Towarzystwo ITM Industry Europe, największych targów przemysłowych w tej części Europy
  • Międzynarodowe towarzystwo, blisko 50% wystawców z zagranicy
  • Możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z partnerami z Polski i zagranicy
  • Profesjonalni zwiedzający, ponad 18 tysięcy uczestników targów ITM
  • Przegląd najnowszych trendów branży
  • Blok wydarzeń specjalistycznych dedykowany branży

 

EKSPOZYCJA MODERNLOG

Ekspozycja targów co roku jest odzwierciedleniem bieżących trendów i wyzwań rynku, a jej główną osią są rozwiązania z zakresu logistyki 4.0 oraz nowoczesnego wyposażenia magazynu. Podczas wydarzenia nie zabraknie prezentacji nowości produktowych oraz okazji do networkingu. Osoby zainteresowane inwestycją w nowe technologie znajdą również punkty konsultacyjne znanych instytucji.

KONFERENCJA SMART WAREHOUSE

Nieodłączną częścią targów MODERNLOG jest dwudniowa konferencja Smart Warehouse kierowana do profesjonalistów szukających innowacyjnych rozwiązań. Dyskusja skupiona na automatyzacji, robotyzacji i cyfryzacji pracy w magazynie.

WIĘCEJ O KONFERENCJI

STREFA IN4LOG

Podczas targów obowiązkowo odbędą się także pokazy maszyn na żywo w strefie In4Log (Innovation for Logistics Industry). Przez 4 dni będzie można przyjrzeć się z bliska pracującym urządzeniom, zapoznać się z odtwarzanymi na miejscu procesami magazynowymi i dowiedzieć się, w jaki sposób je zoptymalizować. Pokazy organizowane są we współpracy z Wydawnictwem Medialog i szerokim gronem partnerów technologicznych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O STREFIE IN4LOG

MODERNLOG organizowany jest w towarzystwie Targów ITM Industry Europe będących największą imprezą wystawienniczą branży przemysłowej w tej części Europy. Współistnienie obu wydarzeń – w jednym miejscu i czasie – tworzy niepowtarzalną platformę do wymiany wiedzy, prezentacji innowacyjnych produktów, a także prekursorskich rozwiązań. W tym samym czasie odbędą się także Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting.