Organizator:

Artur Kuśnierek, Jungheinrich

Podziel się

Konferencja Smart Warehouse 2023

Już po raz kolejny byliśmy uczestnikami panelu dyskusyjnego podczas konferencji Smart Warehouse odbywającej się w ramach Targów Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG. Było to 75 minut intensywnej i merytorycznej dyskusji na temat robotów AGV i związanych z tym technologii, trendów, wyzwań, rozwiązań i podejścia projektowego połączonych ze spojrzeniem na automatyzację z unikatowej perspektywy użytkownika, dostawcy rozwiązań i integratora.

Naszą obecność na targach podkreśliliśmy także poprzez udział w panelu dyskusyjnym "Bez ograniczeń i limitów, czyli jaka będzie nowoczesna infrastruktura logistyki jutra?". Polska jako europejski hub logistyczny, trendy i wyzwania w branży magazynowej czy też identyfikacja kluczowych technologii magazynów przyszłości - to tylko kilka tematów poruszonych w czasie dyskusji.

Targi MODERNLOG oraz konferencja Smart Warehouse to na pewno doskonałe miejsce spotkań przedstawicieli branży logistyki i intralogistyki oraz podzielenia się swoim doświadczeniem i dyskusją na temat trendów w tym sektorze gospodarki.

Do zobaczenia za rok w kolejnej edycji wydarzenia.

Artur Kuśnierek

Menedżer ds. Rozwoju Sprzedaży, Jungheinrich Polska