Organizator:

Filip Różański, Linde Material Handling Polska

Podziel się

Konferencja Smart Warehouse 2024

 „W tym roku miałem przyjemność reprezentować Linde MH na podczas konferencji Smart warehouse, która dla mnie osobiście była niezwykle inspirującym doświadczeniem. Spotkanie z liderami branży, wymiana wiedzy i dyskusje na temat najnowszych trendów i technologii pokazały jak dynamicznie rozwija się sektor logistyki i magazynowania. Focus był postawiony na innowacyjne rozwiązania, które mają potencjał zrewolucjonizować nasze codzienne operacje.

Kluczowe jest, abyśmy świadomie podchodzili do tych zmian z otwartością na naukę, inwestowali w rozwój pracowników i starali się maksymalizować korzyści płynące z technologii, jednocześnie minimalizując potencjalne zagrożenia. W ten sposób możemy nie tylko sprostać wyzwaniom, ale także wykorzystać szansę na stworzenie bardziej efektywnej, bezpiecznej i innowacyjnej przyszłości dla logistyki i nie tylko.

Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu organizatorów oraz jakości prezentowanych treści. Dziękuję wszystkim uczestnikom za owocne rozmowy i cenne spostrzeżenia. To był czas pełen inspiracji, który

z pewnością wpłynie na dalszy rozwój naszych projektów biznesowych. Z niecierpliwością czekam na kolejną edycję #SmartWarehouse”.

Filip Różański
LINDE MATERIAL HANDLING POLSKA
DYREKTOR MARKI