Organizator:

Rozpoczynamy targi MODERNLOG – sprawdź program 1 dnia

Podziel się

Rozpoczynamy pierwszy dzień targów MODERNLOG – od 9:00 zapraszamy na stoiska wystawców targów. Dziś w programie 2 konferencje Partnerów Branżowych oraz pokazy maszyn na żywo In4Log. Zapraszamy do pawilonu nr 6.

Wśród wystawców MODERNLOG znajdują się zarówno polscy liderzy, jak i znane zagraniczne marki m.in. dostawcy usług logistycznych, przedstawiciele firm z branży e-commerce, producenci systemów informatycznych i technologicznych czy operatorzy magazynów.

O każdej pełnej godzinie w centrum pawilonu 6 odbywać się będą pokazy maszyn na żywo w strefie In4Log, gdzie zostaną zaprezentowane najnowocześniejsze rozwiązania intralogistyczne. Tegorocznymi partnerami technologiczni są: AIUT, Mosca, Fronius, Craemer, AnterSystem, Continental, RedSteel, PolPlan, LGS Maximal, Agroma Polsad, LineLaser. Strefa po raz kolejny realizowana jest we współpracy z Wydawnictwem Medialog.

Zachęcamy do udziału w Konferencji Regałowej, którą podczas targów MODERNLOG, organizuje Polskie Stowarzyszenie Techniki Magazynowej – 30.05, od godziny 10:00, Sala Niebieska w Holu Wschodnim. Eksperci przedstawią kilka zagadnień dotyczących systemów składowania z którymi na co dzień mierzą się zarządzający magazynami, jak np. właściwa eksploatacja, konserwacja i serwis; przyczyny uszkodzeń posadzki w obszarze regałów magazynowych; problemy związane ze składowaniem towarów na zewnątrz hali.

Natomiast od godziny 12:00 zapraszamy na konferencję „Kierunek na strefę nowoczesnej logistyki” organizowaną z Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefą Ekonomiczną. Wydarzenie odbędzie się na scenie w pawilonie 6. Podczas 3 paneli dyskusyjnych prelegenci rozmawiać będą o tym czy obecny stan logistyki to skutek geopolitycznego „efektu motyla”, czy też dobrze zarządzana i ustabilizowana zmiana. Zastanowimy się wspólnie w jakim kierunku podążamy i czy trend zmian w logistyce daje nam optymistyczne spojrzenie w przyszłość.